Купити книгу Оксани Мороз "Боротьба за правду"
Книга "Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню" - це історія маніпуляцій українцями в 2019-2020 роках. Фінансові піраміди, фейки, коронавірус та ще багато чого. Простою мовою та на прикладі життя Дядька Івана показана суть маніпуляцій та як їм протистояти.
Основні події відбуваються з весни 2019 до літа 2020 років.

В книзі два головних герої. Дядько Іван, простий, розумний трудяга, який не встигає за інформацією і через це постійно набиває гулі. Він патріот, живе Україною, але розуміє, що в країні все жахливо. Він людина інтернету, проте аналогової закалки. Розуміє, що всі маніпулюють, але як - не знає.

І його племінниця, яка якраз займається тим, що розставляє граблі для таких дядьків, маніпулюючи ними через медіа та соціальні мережі. Вона виросла на розповідях дядька про совєтську пропаганду та те, як люди намагалися їй протистояти.

В книзі описаний переломний момент, коли дядько остаточно заплутався, а племінниця вирішила перейти на інший бік сили. Замість того, щоб маніпулювати - вчити простих людей протистояти цим маніпуляціям.

Спочатку вона намагалася зрозуміти, чому Дядько Іван з матьорого борця з брехнею совєтів перетворився на людину, що наступає на всі граблі популістів, шахраїв, творців магічних пігулок. Вона розказує дядьку як функціонує інформація в цифровому світі. Як працюють та маніпулюють онлайн-медіа, телебачення, Facebook, Viber, YouTube, Telegram. Як він може себе захистити та знову стати борцем.

Герой книги знайшов правду і поборов брехню. Правда, прийшлося йому попотіти.

Книга здобула персональну відзнаку від директорки Українського інституту книги Олександри Коваль в рамках премії BookForum Best Book Award.
Майже 20 років працювала на маніпуляторів. Серед моїх клієнтів були топ-політики та бізнесмени, знайомі кожному з вас.

В серпні 2019 я залишила цю сферу. Зараз вчу українців протистояти інформаційним вірусам - фейкам та маніпуляціям. Конвертую свої знання в розробку ефективних інструментів просвітництва.

Моя ціль - навчити 7 млн українців інформаційній гігієні до 2024 року.

Написала дві книги "Нація овочів? Як інформація змінює мислення та поведінку українців" (2020, Yakaboo Publishing) та "Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню" (2020, Yakaboo Publishing).
Вітаю! Мене звуть Оксана Мороз. Я засновниця волонтерської ініціативи з інформаційної гігієни "Як не стати овочем".
Як маніпулюють інформаційні телеканали, Viber та YouTube?
Як розпізнати фінансову піраміду та фейк про коронавірус?

Відповіді на ці та сотні інших питань в книзі, яка описує історію маніпуляцій простим українцем в 2019-2020.
Доставка книг по Україні здійснюється Новою поштою коштом отримувача.
Оплата книг здійснюється тільки онлайн, на даному сайті.
Відправлення здійснюються протягом 4 днів з дня замовлення.

Ми надішлемо підтвердження про замовлення протягом 24 годин на вказану вами пошту (перевіряйте також папки Спам та Промо).
Якщо ви не отримали замовлення, напишіть нам на пошту books.oksanamoroz@gmail.com. Ми з'ясуємо всі деталі відправлення та повернемо вам гроші.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості (без поліграфічного браку) не підлягають обміну, поверненню.
tel: 044 465 7294
e-mail: books.oksanamoroz@gmail.com
Made on
Tilda