Купити книгу Оксани Мороз "Нація овочів?"
Книга "Нація овочів? Як інформація змінює мислення та поведінку українців" – посібник від маніпулятора-практика про те, як протистояти зараженню інформаційними вірусами.

Ці віруси інфікують нас щодня. Вони — провідники для тисяч шкідливих тверджень. Вони вбивають свідомість і перетворюють своїх жертв на слухняне стадо. Вони полюють не тільки на нас, а й на наступні покоління.

Прочитавши "Націю овочів?":
- дізнаєтеся, що таке інформаційні віруси, і навчитеся їх розпізнавати.
- зрозумієте, як захистити себе, дітей і близьких від маніпуляторів.
- познайомитеся з роботою Індустрії, яка створює інформаційні віруси.
- І без зайвої конспірології дізнаєтеся, як вона вже змінила кожного з нас.

Короткий список "Книжка року 2020": Лідери літа, номінація "Софія".
Книга видана Yakaboo Publishing у 2020.
Майже 20 років працювала на маніпуляторів. Серед моїх клієнтів були топ-політики та бізнесмени, знайомі кожному з вас.

В серпні 2019 я залишила цю сферу. Зараз вчу українців протистояти інформаційним вірусам - фейкам та маніпуляціям. Конвертую свої знання в розробку ефективних інструментів просвітництва.

Моя ціль - навчити 7 млн українців інформаційній гігієні до 2024 року.

Написала дві книги "Нація овочів? Як інформація змінює мислення та поведінку українців" (2020, Yakaboo Publishing) та "Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню" (2020, Yakaboo Publishing).
Вітаю! Мене звуть Оксана Мороз. Я засновниця волонтерської ініціативи з інформаційної гігієни "Як не стати овочем".


Оксана Мороз розказує про свої книги

Погортати книгу "Нація овочів?"

Погортати книгу "Боротьба за правду"
Оплата книг здійснюється онлайн, на даному сайті. На вказану вами електронну адресу, ви автоматично отримаєте лист-підтвердження про оплату (перевіряйте також папки Спам та Промо).

Доставка книг за кордон здійснюється Укрпоштою (авіа), ціна доставки вже врахована у вартість. Номер накладної ви отримаєте на вказаний e-mail. Відправлення здійснюються протягом 4 днів з дня замовлення.

Якщо ви не отримали замовлення, напишіть нам на пошту books.oksanamoroz@gmail.com. Ми з'ясуємо всі деталі відправлення та повернемо вам гроші.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості (без поліграфічного браку) не підлягають обміну, поверненню.
Виникли запитання? Ми на зв'язку;)

e-mail: books.oksanamoroz@gmail.com
Made on
Tilda